Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10233
Stary 16.02.2012, 22:02
thechris napisał(a):Wyświetl post
100% winy Czekaja. Zagranie Nuneza choć idiotyczne było 100x mniej idiotyczne od tego co zrobił Czekaj.
Ludzie przestańcie się licytować czyja to bardziej wina - bo to śmieszne.

Moskal dobrze kombinował nakazując wyprowadzać naszej obronie piłki krótkimi podaniami.. wyszło jak wyszło, głupi błąd, i raczej sprawa awansu już się rozstrzygnęła. Szkoda, szkoda też tej setki Garguły zaraz po rozpoczęciu meczu, gdyby to trafił to Wisła by sobie mogła spokojnie grać a tak..

Na bardzo bardzo duży minus gra Małeckiego - każda decyzja jaką podejmuje jest chujowa. Czekam aż zmieni go Iliev.





No ale liczę na jakiś cud i remisik 1:1
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 16.02.2012 o godz. 22:04.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując