thechris napisał(a):

|
100% winy Czekaja. Zagranie Nuneza choć idiotyczne było 100x mniej idiotyczne od tego co zrobił Czekaj.
|
Ludzie przestańcie się licytować czyja to bardziej wina - bo to śmieszne.
Moskal dobrze kombinował nakazując wyprowadzać naszej obronie piłki krótkimi podaniami.. wyszło jak wyszło, głupi błąd, i raczej sprawa awansu już się rozstrzygnęła. Szkoda, szkoda też tej setki Garguły zaraz po rozpoczęciu meczu, gdyby to trafił to Wisła by sobie mogła spokojnie grać a tak..
Na bardzo bardzo duży minus gra Małeckiego - każda decyzja jaką podejmuje jest chujowa. Czekam aż zmieni go Iliev.
No ale liczę na jakiś cud i remisik 1:1
