Wyświetl pojedynczy post
krowczax
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10231
Stary 16.02.2012, 22:01
Korbit napisał(a):Wyświetl post
jakby Nunez tak nie podał to nie było by faulu Czekaja tak więc to wina argentyńczyka
Jakby Pareiko wybił piłkę daleko, to nie było by podania Nunez i Faulu czekaja. Dla mnie to koniec z Sergiejem w Wiśle !

===

Ludzie, opanujta się, lepsza brama po błędzie niż karny i czerwona, to jasne. Wina Czekaja przy współudziale Nuneza.
Jak długo na Wawelu...
Odpowiedz cytując