Korbit napisał(a):

|
jakby Nunez tak nie podał to nie było by faulu Czekaja tak więc to wina argentyńczyka
|
Jakby Pareiko wybił piłkę daleko, to nie było by podania Nunez i Faulu czekaja. Dla mnie to koniec z Sergiejem w Wiśle !
===
Ludzie, opanujta się, lepsza brama po błędzie niż karny i czerwona, to jasne. Wina Czekaja przy współudziale Nuneza.