Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Maciek
Junior Member
Od: 02.2012
Offline
#
10223
16.02.2012, 21:49
Nie wiem jak za to można winić Czekaja.
Spryt napastnika, pech Czekaja.
Sprawy się komplikują...
Maciek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maciek
Znajdź inne posty napisane przez Maciek