Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18537
Stary 16.02.2012, 21:45
filemon
Cytat:
Komorowski jest słabszy od Czekaja
No. No, to teraz moze sie nauczysz ze zawodnikow nie ocenia sie po 1 czy 2 meczach.
Czekaj moze byc lepszy od Komorowskiegom, ale to nie znaczy ze jest lepszy...

Tak wogole to szkoda. Gralismy niezle, naprawde to wygladalo obiecujaco. A teraz? Wielblad Nuneza, blad Czekaja i... na ten moment mamy duzo gorsza sytuacje niz Legia ktora zremisowala 2:2. Kijowo...
Ah, no i ten Gargula! Niebywaly dzien dla polskich druzyn. Zyro marnuje sam na sam. Ljuboja marnuje sam na sam. Gargula marnuje sam na sam. Panowie to nie ekstraklasa, tu nie wykorzystujesz, tu nie wygrywasz!
Odpowiedz cytując