filemon
Cytat:
|
Komorowski jest słabszy od Czekaja
|
No. No, to teraz moze sie nauczysz ze zawodnikow nie ocenia sie po 1 czy 2 meczach.
Czekaj
moze byc lepszy od Komorowskiegom, ale to nie znaczy ze
jest lepszy...
Tak wogole to szkoda. Gralismy niezle, naprawde to wygladalo obiecujaco. A teraz? Wielblad Nuneza, blad Czekaja i... na ten moment mamy duzo gorsza sytuacje niz Legia ktora zremisowala 2:2. Kijowo...

Ah, no i ten Gargula! Niebywaly dzien dla polskich druzyn. Zyro marnuje sam na sam. Ljuboja marnuje sam na sam. Gargula marnuje sam na sam.
Panowie to nie ekstraklasa, tu nie wykorzystujesz, tu nie wygrywasz!