|
Winny jest Nunez oraz Czekaj, winie Nuneza ale po co Czekaj przewracal tego napastnika ? Nie znam sie wiec pytam kogos kto wie czy obronca takie cos ma robic w takich sytuacjach...
W przerwie Genkov i Malecki do zmiany, Bitton oraz Iliev na boisko... powiedzialbym ze Gargula tez do zmiany ale niema nikogo konrektnego na lawce za niego...
Ostatnio edytowane przez Lechista69 : 16.02.2012 o godz. 21:47.
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|