Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
wajefel
Member
Od: 07.2010
Offline
#
10218
16.02.2012, 21:35
Dzimi to była wina Czekaja Twoim zdaniem ? bo moim to Nunez zagrał jak junior.
wajefel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wajefel
Znajdź inne posty napisane przez wajefel