Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10215
Stary 16.02.2012, 20:57
thechris napisał(a):Wyświetl post
Napisałem jedno zdanie wcześniej... "Fajna przygoda ale sry to nie LM." Ale rozumiem, że niektórych przerasta czytanie ze zrozumieniem dłuższych (dwu-zdaniowych) wypowiedzi...

Jak się tratuje LE pokazuje właśnie Sporting... Olewka na max.

Rozumiem , że również po macoszemu traktuje ligę portugalską i dostaje od zespołów z dolnej części tabeli na własnym stadionie ? Tych wypocin czytać się nie da .
Odpowiedz cytując