thechris napisał(a):

Napisałem jedno zdanie wcześniej... "Fajna przygoda ale sry to nie LM." Ale rozumiem, że niektórych przerasta czytanie ze zrozumieniem dłuższych (dwu-zdaniowych) wypowiedzi...
Jak się tratuje LE pokazuje właśnie Sporting... Olewka na max.
|
Rozumiem , że również po macoszemu traktuje ligę portugalską i dostaje od zespołów z dolnej części tabeli na własnym stadionie ? Tych wypocin czytać się nie da .