Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10209
Stary 16.02.2012, 20:06
Lacrima napisał(a):Wyświetl post
Co racja, to racja. Po co komu ta LE? Tak samo nie daj Boże LM. Piłkarze się męczą, brakuje im sił na ligę, muszą grać z jakimiś frajerami z Belgii. A po co kilka milionów więcej na koncie i jakiś prestiż? Kogo to interesuje?
Napisałem jedno zdanie wcześniej... "Fajna przygoda ale sry to nie LM." Ale rozumiem, że niektórych przerasta czytanie ze zrozumieniem dłuższych (dwu-zdaniowych) wypowiedzi...

Jak się tratuje LE pokazuje właśnie Sporting... Olewka na max.
Odpowiedz cytując