Lacrima napisał(a):

Co racja, to racja. Po co komu ta LE? Tak samo nie daj Boże LM. Piłkarze się męczą, brakuje im sił na ligę, muszą grać z jakimiś frajerami z Belgii. A po co kilka milionów więcej na koncie i jakiś prestiż? Kogo to interesuje?
|
Napisałem jedno zdanie wcześniej... "Fajna przygoda ale sry to nie LM." Ale rozumiem, że niektórych przerasta czytanie ze zrozumieniem dłuższych (dwu-zdaniowych) wypowiedzi...
Jak się tratuje LE pokazuje właśnie Sporting... Olewka na max.