Wyświetl pojedynczy post
kitu91
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: TRYBSZ / PODHALE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4569
Stary 16.02.2012, 19:39
ja mecze na necie ogląam na www.boisko.tv.pl ;d
ale to już było i nie wróci więcej tyle meczy sie przeżyło a za WISŁĄ ciągle bije moje serce
Odpowiedz cytując