Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kitu91
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: TRYBSZ / PODHALE
Offline
#
4569
16.02.2012, 19:39
ja mecze na necie ogląam na
www.boisko.tv.pl
;d
ale to już było i nie wróci więcej tyle meczy sie przeżyło a za WISŁĄ ciągle bije moje serce
kitu91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kitu91
Znajdź inne posty napisane przez kitu91