thechris napisał(a):

|
Mnie ten mecz w ogóle nie stresuje. Jak dla mnie ważniejszy jest ten ze Zagłębiem... A dziś? Fajna przygoda ale sry to nie LM. W LE mogą sobie pykać do finału byle frajerzy i tak niewiele z tego nie wynika.
|
Gdzie się to kupuje? Też bym chciał !
PS No chyba, że to krokodyl to nie wchodzę.