Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10207
Stary 16.02.2012, 19:17
thechris napisał(a):Wyświetl post
Mnie ten mecz w ogóle nie stresuje. Jak dla mnie ważniejszy jest ten ze Zagłębiem... A dziś? Fajna przygoda ale sry to nie LM. W LE mogą sobie pykać do finału byle frajerzy i tak niewiele z tego nie wynika.

Gdzie się to kupuje? Też bym chciał !

PS No chyba, że to krokodyl to nie wchodzę.
Odpowiedz cytując