Wyświetl pojedynczy post
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10206
Stary 16.02.2012, 19:01
Co racja, to racja. Po co komu ta LE? Tak samo nie daj Boże LM. Piłkarze się męczą, brakuje im sił na ligę, muszą grać z jakimiś frajerami z Belgii. A po co kilka milionów więcej na koncie i jakiś prestiż? Kogo to interesuje?




Odpowiedz cytując