Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10205
Stary 16.02.2012, 18:47
thechris napisał(a):Wyświetl post
Mnie ten mecz w ogóle nie stresuje. Jak dla mnie ważniejszy jest ten ze Zagłębiem... A dziś? Fajna przygoda ale sry to nie LM. W LE mogą sobie pykać do finału byle frajerzy i tak niewiele z tego nie wynika.
Dowaliłeś jak dzik jajami o sosnę. Jeśli awansujemy mamy szansę na przeciwnika w naszym zasięgu a dodatkowo jest prestiż na całą Polskę co wiąże się z marketingiem. Plusów jest dużo dużo więcej
Odpowiedz cytując