Wyświetl pojedynczy post
zgrybus
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10200
Stary 16.02.2012, 18:03
Mam pytanie , czy jeśli kolega z którym ide źle się czuję ( a bilet jest wbity na jego karte kibica) może wejść na nią inna osoba ? Pytam z ciekawosci bo nie wiem czy tez obowiązuja ta identyfikacja UEFA taka sama jak na ligówce.
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując