yogul napisał(a):

Powinni sobie odpuścić LE i PP bo mogą nie wytrzymać fizycznego i psychicznego ciężaru rozegrania 13 meczy na wiosnę...
|
Rozumiem że sobie żartujesz. Jak któryś wymięknie to jest ławka. Młodych niech na ligę albo PP wpuszczą. Rozwiazań jest wiele. W Angli graja i po 25 meczy w rundzie, w dodatku na nieosiągalnym dla nas poziomie szybkościowym i się kręci. Odpuszczac to sobie można mecz o nic, a i to nie najlepiej świadczy.