Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10196
Stary 16.02.2012, 17:24
yogul napisał(a):Wyświetl post

Powinni sobie odpuścić LE i PP bo mogą nie wytrzymać fizycznego i psychicznego ciężaru rozegrania 13 meczy na wiosnę...
Rozumiem że sobie żartujesz. Jak któryś wymięknie to jest ławka. Młodych niech na ligę albo PP wpuszczą. Rozwiazań jest wiele. W Angli graja i po 25 meczy w rundzie, w dodatku na nieosiągalnym dla nas poziomie szybkościowym i się kręci. Odpuszczac to sobie można mecz o nic, a i to nie najlepiej świadczy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując