Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.02.2012, 16:45
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
Maciuś ma racje.. zobaczcie gdzie są teraz te ligi, a gdzie my!! Jeszcze 10 lat temu ładowaliśmy po 3 bramki Nikozji czy wcześniej 5 Trabzonsporowi.. a gdzie oni teraz, a gdzie my?

.
A jaka tego jest przyczyna? Bynajminiej nie w tym, że sprzedali młodego a kupili starego wyjadacza. W ustawodastwie tkwi pra przyczyna, tego o czym piszecie. Gdyby w Turcji firmy mogły miały tyle samo z sportu co u nas to byliby tam gdzie my obecnie jesteśmy. U nas nawet bukmacherzy nie mogą się reklamować. Więc skąd nagle ma być kasa na skale jak w Turcji ?

Tak swoją drogą to Novo jest naprawdę niezłym grajkiem, przynajmniej jak go tak pamiętam. Ale jak uczy doświadczenie nie takie asy do ligi przychodziły a później okazywało się to co się okazywało. Jaliens taki, o! samym staniem powienien robić różnicę takie ma CV a niedługo Czekaj będzie go poprawiać jak ma grać. Zobaczymy co Novo pokaże.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 16.02.2012 o godz. 16:49.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując