silver03 napisał(a):

|
Albo dominacje Legii na krajowym podwórku. To, że Legia będzie silniejsza nie determinuje takich samych poczynań na rynku innych zespołów. Nie ma z czego się cieszyć.
|
Polecam wpisać w wikipedii hasło Ironia lub Sarkazm.
Na pewno Legia nie straci na tym transferze, a ludzi na stadion to nazwisko, bankowo przyciągnie. Novo może być takim samym "dziadkiem" jak Ljuboja...