Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4227
Stary 16.02.2012, 15:47
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Albo dominacje Legii na krajowym podwórku. To, że Legia będzie silniejsza nie determinuje takich samych poczynań na rynku innych zespołów. Nie ma z czego się cieszyć.
Polecam wpisać w wikipedii hasło Ironia lub Sarkazm.

Na pewno Legia nie straci na tym transferze, a ludzi na stadion to nazwisko, bankowo przyciągnie. Novo może być takim samym "dziadkiem" jak Ljuboja...
Odpowiedz cytując