|
Ciężko wyczuć czy Novo będzie wzmocnieniem Legii. Takie transfery 'last minute' na krótką rundę w Ekstraklasie to chyba mało fortunny pomysł. Zero zgrania z drużyną. Klasowy zawodnik powinien szybko sobie z tym poradzić ale z drugiej strony może się okazać, że "odpali" w ostatnich 2-3 kolejkach.
Ljuboja, Novo...jeszcze kilka lat temu w życiu bym nie przypuszczał, że goście z takimi nazwiskami będą grać w polskich klubach.
|