|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline
|
#7904

16.02.2012, 15:17
|
cinekw napisał(a): 
Bilety to będą na 100% bo dzisiaj nie będzie kompletu, inna sprawa to taka, jak długie będą kolejki A o 19 już powinna być spora, ale myśle,że sie wyrobisz.
|
na druga polowe chyba 
|
|