|
TymonPRO
Malecki jest bardzo sredni. Naprawde. Ja mialem kiedys mozliwosc ogladania 2 ligi hiszpanskiej i widzialem tam ludzi lepiej wyszkolonych technicznie od Maleckiego. Malecki to solidny pilkarz "ekstraklasowy" i tylko tyle. Ot, taki Peszko. U nas gwiazda, ale za granica to sobie co najwyzej moze grac w "Koelnach" jako jeden z wielu. Za slaba technika by bylo cos wiecej.
Ja osobiscie uwazam ze taki Zyro , o ile dalej bedzie sie rozwijal, juz za rok (max. dwa) bedzie wciagal nosem Maleckiego. Jest duzo lepiej wyszkolony technicznie i... taktycznie.
|