Belzebub napisał(a):

|
Poza tym jesteś na tym forum od tylu lat, piszesz od jakis dwóch, a 95% twoich postów dotyczy tylko tego tematu i bronienia Platformy.. Trafiła sie fuszka, u boku Róży? Czy jesteś w ich młodzieżówce i liczysz, że pójdziesz kiedyś w ministry?
|
Platforma rzuca żołnierzy na front forumowy. Wszyscy uśpieni agenci właśnie się obudzili
