Wyświetl pojedynczy post
-ja123-
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4218
Stary 16.02.2012, 14:45
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Weszlo cos wspomina o zatrudnienie przez Legie kolejnego gracza z CV (dwukrotny krol strzelcow ligi greckiej, 29 lat) czyli Ismaela Blanco. Ale w to juz nie wierze. Nie wiem czy ITI zgodzi sie teraz na kolejnego, juz, gracza ktoremu trzeba dac gwiazdorski kontrakt. W lato przed pucharami pewnie tak, ale nie teraz na 13 meczow ligowych.
Na 13 meczów, które mogą dać Ligę Mistrzów.
W Warszawie są tylko kibice Legii i JW:
Odpowiedz cytując