Bobek90 napisał(a):

|
Weszlo cos wspomina o zatrudnienie przez Legie kolejnego gracza z CV (dwukrotny krol strzelcow ligi greckiej, 29 lat) czyli Ismaela Blanco. Ale w to juz nie wierze. Nie wiem czy ITI zgodzi sie teraz na kolejnego, juz, gracza ktoremu trzeba dac gwiazdorski kontrakt. W lato przed pucharami pewnie tak, ale nie teraz na 13 meczow ligowych.
|
Na 13 meczów, które mogą dać Ligę Mistrzów.