Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
M89
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
7898
16.02.2012, 14:29
Kumplowi wysypała się jedna osoba z ekipy na dzisiejszy mecz - bilet do sprzedania po obniżonej cenie. Bilet na sektor E22.
Ostatnio edytowane przez M89 : 30.03.2018 o godz. 14:13.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
M89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do M89
Znajdź inne posty napisane przez M89