funkykoval napisał(a):

Szpeniu pomińmy kwestie przeszłosci tych panów
Wszak Donio może odwdzięczyć się ich koncernom medialnym w rózny sposób:
a to przydzieli koncesje na multipleksach w odpowiedni sposób,
a to da sie kaskę na budowę stadionu Legii (marne 0,5 mld zł z budżetu miasta)
a to ułatwi mozliwość nabycia akcji w spółce po dobrej cenie- taka możliwość zawsze istnieje, a przykłady miały miejsce w latach 90-tych
|
Mówimy o 3 stacjach i GW. A cała Polska jest przeciwna, oprócz Rzepy, URZE, GP i GN.
a stadion Wisły to za czyje został wybudowany? Cupiał musi mieć wtyki, że mu stadion za pare setek złotych postawiło miasto.
Akurat ten przykład jest z dupy wzięty, bo gdyby TVN nie był właścicielem Legii, to również ten stadion by powstał. Taka jest tendencja w Polsce, zobacz ile stadionów, nie aren Euro, powstaje za miastowe ...