blanco napisał(a):

Świetnie,że Legia się wzmacnia.
Co to oznacza ?
Oczywiście potężniejszą Wisłę . Liga rośnie nam w siłę i cieszmy się panowie.
|
Albo dominacje Legii na krajowym podwórku. To, że Legia będzie silniejsza nie determinuje takich samych poczynań na rynku innych zespołów. Nie ma z czego się cieszyć.