Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4216
Stary 16.02.2012, 14:22
blanco napisał(a):Wyświetl post
Świetnie,że Legia się wzmacnia.
Co to oznacza ?
Oczywiście potężniejszą Wisłę . Liga rośnie nam w siłę i cieszmy się panowie.
Albo dominacje Legii na krajowym podwórku. To, że Legia będzie silniejsza nie determinuje takich samych poczynań na rynku innych zespołów. Nie ma z czego się cieszyć.
Odpowiedz cytując