Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10189
Stary 16.02.2012, 14:12
Jestem bardzo ciekaw tego meczu, 1:0 biorę w ciemno. Belgowie są do ogrania pod warunkiem, że nasza defensywa zagra na swoim najwyższym możliwym poziomie, nie ma tu miejsca na pomyłki w komunikacji pomiędzy Jaliensem a Pareiką. Tradycyjnie najbardziej obawiam się stałych fragmentów gry i szczerze mówiąc będę zdziwiony jeśli ani Biton ani Genkov nie wyjdą w pierwszym składzie, gdyż oni jako głową grać potrafią i mogą się przydać nie tylko w polu karnym Standardu.

Najważniejsze, że atmosfera w zespole jest dobra i poza Sobolem nikt nie narzeka na kontuzje. Jesteśmy w o wiele lepszej sytuacji kadrowej niż Legia przed swoim meczem, a jeszcze miesiąc temu sytuacja wyglądała zupełnie inaczej.

Jak pogoda w Krakowie? Ma ktoś informację jak wygląda na chwilę obecną murawa?

I jeszcze jedno pytanie, kto w Wiśle w razie otrzymania żółtej kartki nie zagra w rewanżu?
Odpowiedz cytując