Wyświetl pojedynczy post
-ja123-
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4214
Stary 16.02.2012, 14:10
Jeśli czekali na Novo, to wcześniej nie mogli pewnie z nim podpisać, tj. przed deadlinem do LE. Novo czekał na rozwój sytuacji w Rangers.
Mi się bardzo podoba polityka Legii. Jak już kiedyś napisałem, takie Pavones y Zidanes na skalę polską. 4-5 gwiazd otoczonych młodymi Polakami. Szkoda tylko, że polskie kluby nie przyciągają za bardzo takich zawodników i trzeba czekać, aż nie zgłosi się po nich żaden klub z poważniejszej ligi i jeśli przyjdą, to jak Novo w ostatniej chwili Dobrze, że mamy dłuższy okres transferowy
Odpowiedz cytując