Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10183
Stary 16.02.2012, 13:36
yogul napisał(a):Wyświetl post
tak samo jak Wisła powinna sobie odpuścić LE bo nie radzi sobie z Ligą tak ty powinieneś odpuścić pisanie bo nie radzisz sobie z myśleniem i pisaniem jednocześnie.

Jak nie znasz się na czymś to się nie wypowiadaj.

Powinni sobie odpuścić LE i PP bo mogą nie wytrzymać fizycznego i psychicznego ciężaru rozegrania 13 meczy na wiosnę...
Doprawdy?Skoro ja pisze wyraznie w komentarzu, że NIE odpuścić, a Ty twierdzisz, że tak powiedziałem... to albo jesteś psychicznie niedorozwinięty, albo nie umiesz czytać.Lepiej naucz się zasad pisowni zanim zaczniesz się odzywać tekstowo, synku.Brak interpunkcji już świadczy,że żadnej poważnej szkoły raczej nie skończyłeś.A o zdaniu złożonym to Ty chyba nigdy w życiu nie słyszałeś.
Odpowiedz cytując