Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4210
Stary 16.02.2012, 13:34
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
No i to chyba najbardziej znany zawodnik jaki pojawi się w Ekstraklasie
Legia nic nie ryzykuje a może zyskać

No ale wiadomo w jakiej jest formie to się jeszcze okaże
W tym sezonie w lidze hiszpanskiej zagral w 11 meczach i strzelil trzy bramki a nie jest klasycznym napastnikiem. Wiec w dyspozycji jest chyba niezlej.
Poza tym sadze, ze jednak bedzie mu sie chcialo. Legia ma szanse na MP a wygranie ligi oznacza gre w el.LM. Mysle, ze dla Hiszpana to bylaby kolejna okazja do przypomnienia o sobie. Zakladajac, ze zostalby w Legii na kolejny sezon.


snyrting napisał(a):
Kluby z południa, to kolosy na glinianych nogach, które funkcjonują od kryzysu do kryzysu. Sami zresztą zobaczycie jak potoczą się ich losy za kilka lat.
Za to my jestesmy europejskim przecietniakiem na glinianych nogach zaleznym od kaprysu Boguslawa C.

Poki co to chyba Turcy lepiej na tym wychodza bo i wiecej znacza w pucharach, wieksza kasa obracaja itd.
Odpowiedz cytując