TymonPRO napisał(a):

No i to chyba najbardziej znany zawodnik jaki pojawi się w Ekstraklasie
Legia nic nie ryzykuje a może zyskać
No ale wiadomo w jakiej jest formie to się jeszcze okaże
|
W tym sezonie w lidze hiszpanskiej zagral w 11 meczach i strzelil trzy bramki a nie jest klasycznym napastnikiem. Wiec w dyspozycji jest chyba niezlej.
Poza tym sadze, ze jednak bedzie mu sie chcialo. Legia ma szanse na MP a wygranie ligi oznacza gre w el.LM. Mysle, ze dla Hiszpana to bylaby kolejna okazja do przypomnienia o sobie. Zakladajac, ze zostalby w Legii na kolejny sezon.
snyrting napisał(a):
|
Kluby z południa, to kolosy na glinianych nogach, które funkcjonują od kryzysu do kryzysu. Sami zresztą zobaczycie jak potoczą się ich losy za kilka lat.
|
Za to my jestesmy europejskim przecietniakiem na glinianych nogach zaleznym od kaprysu Boguslawa C.
Poki co to chyba Turcy lepiej na tym wychodza bo i wiecej znacza w pucharach, wieksza kasa obracaja itd.