Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4209
Stary 16.02.2012, 13:33
pisze o Trabzonsporze sprzed 10 lat czyli koniec lag 90-tych gdzie byli słabiutka drużyna... z czasem szli własnie tak ze podkupywali stare gwiazdy które przyciągały fanów i sponsorów i kasa rosła.. tak że stać ich już od kilku lat na grajków za 5 mln euro..


Odpowiedz cytując