|
pisze o Trabzonsporze sprzed 10 lat czyli koniec lag 90-tych gdzie byli słabiutka drużyna... z czasem szli własnie tak ze podkupywali stare gwiazdy które przyciągały fanów i sponsorów i kasa rosła.. tak że stać ich już od kilku lat na grajków za 5 mln euro..
|