Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10181
Stary 16.02.2012, 13:20
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
To , ze mieliśmy tyle wpadek w lidze było efektem gry w pucharach i ciągłej rotacji składem, teraz im dłużej się tam utrzymamy tym w lidze będzie trudniej.Puchary są ważne dla Wisły, ale na tym etapie przejście tego Standardu co nam w istocie takiego da?Tylko prestiż, bo finansowo żadne kokosy a i tak na nikim naprawdę dobrym w Europie pokonanie Standardu wrażenia nie zrobi, bo jest to przeciętniak na poziom LE. A co do mobilizacji w lidze to dla nich każdy mecz będzie teraz jak finał i na wszystkie będą się musieli maksymalnie mobilizować.Zresztą to Zagłębie wcale nie musi być takie słabe ściągnęli reprezentantów Bułgarii, Słowacji, Czech , nie sugerował bym się już poprzednia rundą.Nie odpuścić , ale nie róbmy z tego meczu wydarzenia większego niż jest.
tak samo jak Wisła powinna sobie odpuścić LE bo nie radzi sobie z Ligą tak ty powinieneś odpuścić pisanie bo nie radzisz sobie z myśleniem i pisaniem jednocześnie.

Jak nie znasz się na czymś to się nie wypowiadaj.

Powinni sobie odpuścić LE i PP bo mogą nie wytrzymać fizycznego i psychicznego ciężaru rozegrania 13 meczy na wiosnę...
Odpowiedz cytując