Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4208
Stary 16.02.2012, 13:19
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
Maciuś ma racje.. zobaczcie gdzie są teraz te ligi, a gdzie my!! Jeszcze 10 lat temu ładowaliśmy po 3 bramki Nikozji czy wcześniej 5 Trabzonsporowi.. a gdzie oni teraz, a gdzie my?
O to chodzi w tym biznesie młodych sprzedawać za sporą kasę a te podstarzałe gwiazdy mają przyciągać tłumy.. hajs będzie to i perełki będzie można wyławiać i zarabiać na nich...
Różnica pomiędzy Trabzonsporem sprzed 5 lat a tym obecnym jest taka, że obecnie, klub ten stać na zapłacenie 5 mln € za zawodnika, który grał w średnim klubie Ekstraklasy.

Zakładając, że Wisła ma takie środki jak kluby w Grecji, Cyprze czy Turcji, to i tak bym nie chciał żebyśmy budowali drużyny tak jak oni. Powinniśmy się opierać na modelu niemieckim, bo tylko on gwarantuje normalny, zrównoważony wzrost.
Kluby z południa, to kolosy na glinianych nogach, które funkcjonują od kryzysu do kryzysu. Sami zresztą zobaczycie jak potoczą się ich losy za kilka lat.
Odpowiedz cytując