Wyświetl pojedynczy post
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4202
Stary 16.02.2012, 12:47
Szczerze mówiąc, mało perspektywiczna jest polityka transferowa Legii. Na kilka dni przed prawdopodobnie najważniejszym ich dwumeczem w sezonie sprzedają swoich dwóch naprawdę dobrych, solidnych i rokujących zawodników. Byłbym hipokrytą, gdybym napisał, że Wisła wcześniej tak nie robiła, bo robiła, ale widać w tym sezonie albo nikt nie chciał naszych piłkarzyków, albo po prostu włodarze klubu postarali się o jakiś progres.

A tak swoją drogą, czy ktoś mógłby się pokusić o analizę zimowego okienka transferowego przed zbliżającym się, jutrzejszym początkiem ligi ?
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując