Acima napisał(a):

|
Czyli lepiej odpuścić puchary w tym roku, by zagrać w nich w roku następnym? Ciekawa logika, ale dla piłkarza z polskiej ligi udział w tej fazie rozgrywek to spełnienie marzeń i raczej nie zmobilizują się bardziej na Zagłębie niż Standard Liege.
|
To , ze mieliśmy tyle wpadek w lidze było efektem gry w pucharach i ciągłej rotacji składem, teraz im dłużej się tam utrzymamy tym w lidze będzie trudniej.Puchary są ważne dla Wisły, ale na tym etapie przejście tego Standardu co nam w istocie takiego da?Tylko prestiż, bo finansowo żadne kokosy a i tak na nikim naprawdę dobrym w Europie pokonanie Standardu wrażenia nie zrobi, bo jest to przeciętniak na poziom LE. A co do mobilizacji w lidze to dla nich każdy mecz będzie teraz jak finał i na wszystkie będą się musieli maksymalnie mobilizować.Zresztą to Zagłębie wcale nie musi być takie słabe ściągnęli reprezentantów Bułgarii, Słowacji, Czech , nie sugerował bym się już poprzednia rundą.Nie odpuścić , ale nie róbmy z tego meczu wydarzenia większego niż jest.