KOALIK napisał(a):

|
APOEL spiął się na mecz z Nami w swoim kraju. Trochę pomogła im pogoda i zagrali świetny mecz, demolując Wisłę - przy czym Nasi piłkarze zagrali bardzo słabo i to im ułatwiło zadanie. Potem poszli siłą rozpędu na mecze grupowe i dali z siebie więcej niż mógł ktokolwiek się spodziewać.
|
To trochę jak Hiszpanie przed MŚ. Spięli się z mecz z Polską a potem z rozpędu zdobyli Mistrzostwo Świata.
Logika powalająca.