Kto wołał, ten wołał.. Ja np. w ogóle nie angazuje sie w doping poswięcony piłkarzom
Ale skoro, Kaziu też stawiał w sparingach na Jaliensa, to musi być w formie, wiec on z Czekajem (Chavez chyba drugi raz na oczy widzi snieg, wiec bym go jednak nie wystawial).
Musimy zrobic dzisiaj "małą" Barcelone..Dosłownie i w przenośni
