Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10176
Stary 16.02.2012, 12:08
Kto wołał, ten wołał.. Ja np. w ogóle nie angazuje sie w doping poswięcony piłkarzom
Ale skoro, Kaziu też stawiał w sparingach na Jaliensa, to musi być w formie, wiec on z Czekajem (Chavez chyba drugi raz na oczy widzi snieg, wiec bym go jednak nie wystawial).
Musimy zrobic dzisiaj "małą" Barcelone..Dosłownie i w przenośni
[][][][]> T S W <[][][][]
Odpowiedz cytując