Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10175
Stary 16.02.2012, 12:05
syryls napisał(a):Wyświetl post
Jak ktoś oglądał ktoś mecz APOEL-Lyon to wie że drużyna z Cypru była jak polska 3 liga, 1 strzał nieczysty,posiadanie piłki to była miażdżącą przewaga Lyonu, Apoel nawet z własnej połowy nie wyszedł, zespół typowo sezonowy, 1 sezon dobry później wyprzedaż/koniec kontraktów i drużyna się rozsypuje.Ciekaw jestem czy nasi wytrzymają kondycyjnie, wierzę że trener Bahr wykonał dobrą pracę przed wiosną.
Z tą 3 cią ligą pojechałeś Oni tak w lidze mistrzów graja bo nie jest to potentat, który sobie może pozwolić na dominację nad przeciwnikiem i posiadanie piłki . Wisła na Cyprze też miała niewiele do powiedzenia, na pewno kilka cypryjskich zespołów się na stadionie APOELU zaprezentowało lepiej. Czyli co prezentujemy poziom spadkowicza ligi cypryjskiej ?
..
Odpowiedz cytując