MichaelMyers napisał(a):

|
Moim zdaniem ten mecz wcale nie jest najważniejszy, ważniejsza jest liga i odrobienie tam strat, bo to nam daje przepustkę do pucharów w przyszłym sezonie ewentualne przejście Standardu nam w tym nie pomoże.
|
Czyli lepiej odpuścić puchary w tym roku, by zagrać w nich w roku następnym? Ciekawa logika, ale dla piłkarza z polskiej ligi udział w tej fazie rozgrywek to spełnienie marzeń i raczej nie zmobilizują się bardziej na Zagłębie niż Standard Liege.