Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
|el0|ManoeL
Member
Od: 05.2011
Offline
#
10610
16.02.2012, 11:21
blanco fajny kuponik j tez gram Wisle i Sporting ale co do hannoveru i manu nie jestem pewny....troszke ryzykujesz ale kto nie ryzykuje ten nie ma:d
|el0|ManoeL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do |el0|ManoeL
Znajdź inne posty napisane przez |el0|ManoeL