Wyświetl pojedynczy post
|el0|ManoeL
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10610
Stary 16.02.2012, 11:21
blanco fajny kuponik j tez gram Wisle i Sporting ale co do hannoveru i manu nie jestem pewny....troszke ryzykujesz ale kto nie ryzykuje ten nie ma:d
Odpowiedz cytując