Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10609
Stary 16.02.2012, 11:15
Standardu nie grajcie, bo Wisła ich dziś pojedzie.
Na bwinie wszyscy grają Wisłę , 2.45 kursik jest , nawet jest w top5 najczęstszych zakładów ( Legia zresztą też - ale ,że przegra ) )
Ponadto Udinese , ManUtd i Hannover 96



Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując