Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10167
Stary 16.02.2012, 11:11
Haha, Wy wymagacie, żeby oni tłukli Lyon, który należy do czołówki europejskiej?
Hahahaha!

|el0|ManoeL napisał(a):Wyświetl post
Michaels troche glupoty piszesz....bo ten dwumecz jest zarowno wzny jak i liga, bo w LE gramy o punkty do rnkingu a na ta chwile nie mamy jeszcze pewnego rozstwienia nawet w 3 rundzie el LM(o ile dobrze pamietam), wiec jest o co grac wiadome ze najpierw zeby grac w el. trzeba w lidze podjum zajac wiec to oczywiste ze liga wazn ale punkty tez sie nam bardzo przydadza i wierze w awans... a dzis typuje 3:0 dla Wisly
Możesz się tymi punktami wypchać, jak eliminacji do LM nie będzie, co?

a podjum to co?
Odpowiedz cytując