Szpen napisał(a):

|
to jest rzeczywistość. A najlepsze jest to, że nawet przy tak małych sukcesach, 6 razy z rzędy wygrane wybory. Czaisz jakim gównem trzeba być, żeby przegrać z czymś takim?
|
Czyżby przejaw wewnętrznej frustracji czy tylko słoma z butów wystaje MWzWM

?
To pierwsze wybaczalne, to drugie niestety nie. Przynajmniej dla mnie.