Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15762
Stary 16.02.2012, 11:10
Szpen napisał(a):Wyświetl post
to jest rzeczywistość. A najlepsze jest to, że nawet przy tak małych sukcesach, 6 razy z rzędy wygrane wybory. Czaisz jakim gównem trzeba być, żeby przegrać z czymś takim?
Czyżby przejaw wewnętrznej frustracji czy tylko słoma z butów wystaje MWzWM ?
To pierwsze wybaczalne, to drugie niestety nie. Przynajmniej dla mnie.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!