Wyświetl pojedynczy post
Glova91
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10607
Stary 16.02.2012, 11:02
Po wczorajszym zysku na meczu Milan-Arsenal w postaci zakladow:
1 polowa Milan
2,5+ bramkki Milan

Dzisiaj sklanialbym sie do
Wisla-Standard 2,5+ bramki
Udinese-grecy 1

Trabzonspor-PSV 2,5+ bramki
Ajax nie powinien przegrac z Manchesterem United. (u anglikow sporo kontuzji, zwlaszcza w defensywie)

PS. Ile razy obstawialem na Wisle, tyle razy kwota na koncie u buka sie zmniejszala hehe.
Odpowiedz cytując