|
Po wczorajszym zysku na meczu Milan-Arsenal w postaci zakladow:
1 polowa Milan
2,5+ bramkki Milan
Dzisiaj sklanialbym sie do
Wisla-Standard 2,5+ bramki
Udinese-grecy 1
Trabzonspor-PSV 2,5+ bramki
Ajax nie powinien przegrac z Manchesterem United. (u anglikow sporo kontuzji, zwlaszcza w defensywie)
PS. Ile razy obstawialem na Wisle, tyle razy kwota na koncie u buka sie zmniejszala hehe.
|