Szpen napisał(a):

widzisz, Ty masz polew, a ja na to leje i na Ciebie też, bo inaczej tego powiedzieć nie można. Zaklinać rzeczywistość wypiłeś z mlekiem matki. Jaki wzrost PKB jest, każdy widzi. Kto na świeci ma, też można sprawdzić. Ja tu nie pieprze o zielonej wyspie, pokazuje fakt, że wzrost jest. Na dzisiejsze możliwości, całkiem niezły.
I jeszcze jedno. Rząd ma za sobą media. To fakt. Myślisz, że dlaczego? Tusk ich opłaca?
TVP odrzucamy, bo tam z nadania politycznego, więc tu nie trzeba wyjaśniać.
Polsta? Tam jest płacone?
TVN? Płacone jest?
GW - wiadomo, od 20 lat jadą na tą sama Michnikową nutę.
Tygodniki z wyjątkie URZE i GP - opłaceni?
Wszystkie radia opróćz RM - opłacone?
Myślisz, że w TVN przyszedł Walter do działy faktów i powiedział: od dziś jedziemy z Kaczorem, Tusk ma być na ustach! Myślisz, że tak było?
Czyli sądzisz, że cała Polska dziennikarska jest opłacona, aby być przeciwko Kaczyńskiemu? Bo im Tusk to wynagradza? To co powiesz o Rzepie, w której rząd miał 51% glosów, a można tam było wyczytać wiele złego na Tuska, i wiele pochlebnych informacji na Kaczora? Zapomnieli o Rzepie?
Toż to spisek na skalę światową!
edyta: literówka ;P i dodanie tekstu
|
Okazuje sie że Szpenio
pił mleko matki. Żadne tam ssanie. Od niemowlęctwa jechał po całości

. A poza tym jak to Szpenio próbuje jakichś cyferek tylko wszystko mu sie miesza:
co powiesz o Rzepie, w której rząd miał 51% glosów.
Upewnij się jeszcze raz a przy okazji sprawdź jakie wojny toczył Donio aby wywalić z roboty Lisickiego. Interweniowały międzynarodow organizacje dziennikarskie (ale tego TVN nie podawał, możesz nie wiedzieć).
Rząd ma za sobą media. To fakt. Myślisz, że dlaczego? Tusk ich opłaca? Zadałeś pytanie retoryczne i nieodpowiedziałeś na nie. W końcu nie wiem dlaczego Twoim zdaniem media są za Tuskiem. Bo moim zdaniem odpowiedzi trzeba szukać w archiwach służb. Walter, Wejhert, Solorz ... każdy z nich był zarejestrowanym TW. I w momencie gdy JK zaczął brać sie za likwidację Ubekistanu panowie poczuli wspólnotę interesu. A Donio akurat był pod ręką, gotów sprzedać dusze za władzę (zresztą sam Czempiński przypisał sobie ojcostwo PO). I tak juz zostało.