|
A ja nie widzę potrzeby ustalania priorytetów. I takie same podejście prezentują w wypowiedziach piłkarze i sztab. Wszystko jest ważne i na obecny moment nie ma czegoś takiego, że tu możemy sobie odpuścić i bardziej skupić się na innym froncie. To do niczego nie dprowadzi, bo każdym kolejnym meczem trzeba budować swoją siłę niezależnie w jakich rozgrywkach teraz gramy. Liczy się każdy najbliższy mecz i w nim trzeba dać z siebie wszystko jako drużyna.
|