Michaels troche glupoty piszesz....bo ten dwumecz jest zarowno wzny jak i liga, bo w LE gramy o punkty do rnkingu a na ta chwile nie mamy jeszcze pewnego rozstwienia nawet w 3 rundzie el LM(o ile dobrze pamietam), wiec jest o co grac

wiadome ze najpierw zeby grac w el. trzeba w lidze podjum zajac wiec to oczywiste ze liga wazn ale punkty tez sie nam bardzo przydadza i wierze w awans... a dzis typuje 3:0 dla Wisly
