Wyświetl pojedynczy post
BieżanówStary
Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10604
Stary 16.02.2012, 10:11
Lepiej przeciwko jeśli już:d jak Wisła nam wygra będziemy się cieszyć , a jak nie daj Boże powinie jej się noga bedzie pocieszenie w postaci trafionego kuponu
Odpowiedz cytując