Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
BieżanówStary
Member
Od: 09.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
10604
16.02.2012, 10:11
Lepiej przeciwko jeśli już:d jak Wisła nam wygra będziemy się cieszyć , a jak nie daj Boże powinie jej się noga bedzie pocieszenie w postaci trafionego kuponu
BieżanówStary
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BieżanówStary
Znajdź inne posty napisane przez BieżanówStary