|
Moim zdaniem ten mecz wcale nie jest najważniejszy, ważniejsza jest liga i odrobienie tam strat, bo to nam daje przepustkę do pucharów w przyszłym sezonie ewentualne przejście Standardu nam w tym nie pomoże.Liczę, że Wisła poradzi sobie z Belgami, ale jeżeli nie, nie będę z tego robił tragedii.Tragedia będzie jeżeli skończymy ligę poza podium.
|