Wyświetl pojedynczy post
xdarek
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10602
Stary 16.02.2012, 10:01
Co tam na dziś dajecie ja chyba musze dac na Standard wtedy bede pewny, że Wisła dziś wygra ostatnio nic nie wchodzi
Czy wygrywasz czy nie, Zawsze ja kocham Cię. W sercu moim Wisła, i na dobre i na złe.

Odpowiedz cytując