http://www.transfermarkt.co.uk/en/da...ler_58178.html
http://www.transfermarkt.co.uk/en/sa...ler_41125.html
Dwóch środkowych obrońców, którym kończą się w lecie kontrakty - David Abraham, niesamowity koleś z FC Basel (ale to pierwsza drużyna ligi szwajcarskiej więc wątpliwe, żeby chciał u nas grać) i bardziej realna opcja - Sascha Kotysch z Belgii. Jego drużyna pewnie spadnie z ligi (jest na ostatnim miejscu) więc jest szansa go wyciągnąć...co by o chłopie nie mówić - Marcelo to nie jest ale i tak nakrywa czapką wszystkich naszych obecnych środkowych.