Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7888
Stary 15.02.2012, 23:52
To nie buractwo tylko wywieranie presji czy to na sędziach czy zawodnikach.
Przy każdym karnym podyktowanym dla rywala przez sędziego, za każdy zółty / czerwony kartonik pokazany przez sędziego i tym podobnym muszą być gwizdy, buczenia tudzież fala wyzwisk. Gośc ma być po naszej stronie, bez względu na to czy słuszenia pokazał kartkę dla zawodnika Wisły itp czy nie.A co do zawodników przeciwnej drużyny to zależy o kim mowa (to "buractwo" nazywa się "piekłem na danym stadionie" o czym nawet laiki w mediach wiedzą. Mówiąc przykładowo "drużyna tam nie będzie mieć łatwo, miejscowi kibice potrafią zniszczyć psychicznie piłkarza / wywrzeć niesamowitą presję na sędziach / znani są ze swojego fanatyzmu / itd czy też gdy do głosu dochodzi piłkarz "grałem w tamtejszej lidze i jest bardzo ciężko przyjezdnym drużyną)
poza tym nie przesadzaj bo nie jest wyzywana cała 11stka drużyny przeciwnej gości przez 90 minut. Raz do czas jeden z drugim dostanie większy łomot. i tyle. Przecież nie będziemy im klaskać , żebyście usłyszeli co piłkarze mówią w szatniach przed meczami i w przerwach.. to pierwsi wyskoczylibyście z kijem i niejednego z nich gonili.
Sport i piłka nożna to emocje, klapy na oczach i do przodu. W spokoju można rozwiązywać krzyżówki.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 16.02.2012 o godz. 00:00.
Odpowiedz cytując